BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

'tapyba'

Viskam savas laikas…

“Viskam yra savo laikasYra laikas mėtyti akmenis ir yra laikas rinkti juos”, taip yra pasakęs vienasišminčius vardu Ekleziastas ir ši, bei kita jo išmintis žmonių skaitoma jau tūkstančius metų. Nesinori man dabar filosofuoti, nors ši tema be galo įdomi, o ir naktys kelios bemiegės buvo, tad nelabai ir mąstosi… Todėl labai trumpai.

Noriu pasakyti, kad tikint šia minėta išmintimi, nieko tikriausiai keisto ar smerktino, kad vienus dalykus baigiame, kitus pradedame, po to gal vėl sugrįžtame ir taip toliau. Nežinau kas laukia manęs už kampo, gal tik trumpas atsitraukimas nuo taip pamėgtos tapybos, į kurią mečiausi visa savo savastimi, o gal ir ilgesnė pauzelė. Tačiau vėl norisi pasinešti kažkur kitur. Gal tiesiog išsibūti gamtoje, nesvarbu, kad ir ant tirpstančio ledo, kuris, beje, žvejus dar ilgokai turėtų džiuginti, gal dar kur nors… Tik tas “kur nors”,žinoma nevirs nei Kanarų salomis, nei Egipto smėliu, nes kaip ne visi mes “ne Martynai”, taip ir ne visi kuriems “dangus”, šiuo atveju - žemėje. Tačiau aš puikiausiai sugebu atrasti ir savąjį “dangų”, tad belieka man akylai pasidairyti, pakėlusiam akis aukštyn, išskleisti sparnus, nesvarbu, kad ir apipešiotus, ir į kelią, kažkuo gal žinomą,kažkuo gal ir naują…

Užbaigiant tapybos ciklą, kuris net neįsivažiavo, įkeliu dar savų keletą naujų, keistųjų darbų, atliktų ta pačia technika, tie patys nedidukai formatai. Tik šį kartą ne moterys… O dažus, teptukus ir visa kita sudedu ten,kur nematys mano akys, o pirštai atras tik tuomet,kai be to jau negalėsiu gyventi…

Rodyk draugams

Esu pasinėręs…

Jau kurį laiką laisvalaikiu esu visiškai pasinėręs į dailės sritį. Buvau tai užmetęs. Vietoj to rašinėjau, žvejojau, sakaičiau. Bet kažkas įvyko. Vėl po ilgoko laiko tarpo panirau į teptukų ir dažų pasaulį. Bandau tapyti ir perteikti kažką panašaus, kaip tai atlieku pieštuku ( pradžioje mano blogo yra piešinių). Nors tai nelengva, bet po truputėlį iriuosi į priekį, kankinuosi ir džiaugiuosi, kai kažkas pavyksta. Darbeliai nėra didelio formato ( daugumoj 20 ant 30). Atlieku juos akriliniais dažais ir dar ten visokių dalykų prisigalvoju.

Kadangi pastaruoju metu nesugalvoju ką parašyti ir laiko tam nelabai yra, tai, kad neatrodyčiau visai miręs blogo sferoje, nusprendžiau tuo pasidalinti.

Tiesa, taip ir nežinau kaip jie vadinasi, čia jau man sunkioji dalis…

Rodyk draugams